Bugun...

"prof-dr-ali-haberal" İLE İLGİLİ HABERLER

Ülke genelinde mesleki ve teknik eğitimi dönüştürmeyi hedefliyoruz
Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmelerin üretim kapasitelerini ve istihdamı arttırmak amac..
Olası Marmara depremi ne zaman olacak? Ünlü Profesör açıkladı!
Prof. Dr. Ahmet Ercan, olası Marmara depremiyle ilgili bugüne kadar dile getirilenleri bir kenara iterek, oldukça dikkat..
Obama'nın Suriye'deki gerçek jeopolitik duruşu
Küresel Politika Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Waled Phares, Obama yönetiminin Suriye kriziyle ilgili politikasındaki stra..
Erzurum'a gözlemevi kuruluyor
Atatürk Üniversitesi Rektörü Koçak, Doğu Anadolu Gözlemevi Projesi ile uzayın Erzurum'dan izleneceğini ve geçmişte olduğ..
Selçuklu eserlerine 'taş kanseri' tehdidi
Konya'da bulunan Anadolu Selçuklu dönemine ait eserlerden bazılarında "taş kanseri" adı verilen, rutubete bağlı erimeler..
Anestezi 'korkutucu' olmaktan çıktı
Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özköse "Yeni teknolojik gelişmelerle anestezi artık öcü olmaktan, korkulacak b..
Anne adaylarına hurafe uyarısı
Prof. Dr. Tansu Küçük, hamile kalmayı planlayanlar ve anne adaylarının "Çift canlıyım, 2 kişilik yemem lazım" ve "Mutlak..
Gripten korunmanın yolu ne?
Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Köksal Yuca, gripten korunmak için öncelikle ..
Kansere ve gribe karşı nar tüketin önerisi
C vitamini yönünden zengin ve antioksidan özelliği olan narın, hem kansere hem de gribal enfeksiyonlara karşı koruyucu b..
Çocuğunuzun 'yaramazlığı' bir hastalık olabilir
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Öztürk, çocuklarda "yaramazlık" olarak tanımlanan davranış bozukluğunun, "dürtüse..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI