Bugun...

"surekli-egitim-merkezi-iktisadi-isletmesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Ülke genelinde mesleki ve teknik eğitimi dönüştürmeyi hedefliyoruz
Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmelerin üretim kapasitelerini ve istihdamı arttırmak amac..
Ceza İnfaz Kurumu Çalışanları AB Standardında
AB ve Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, bağlı kuruluşlar ile CİPDER (Ceza İnfaz Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Dern..
İşte Meral Akşener'in AK Parti'den kopuş nedeni
Meral Akşener, İyi Parti ile liderlik mücadelesine adım attı. Akşener Cumhurbaşkanlığı yarışında mücadelesinde "Ben de ..
'Devlet memurları taşeronlaşırsa tüm Türkiye kaybeder'
Devlette başörtüsü yasağı ve "cuma namazı" konusundaki sorunları gündeme taşıyarak hükümetin ve memurların önünü açan si..
Yeni KHK ile 7 bin 395 kişi kamudan ihraç edildi
15 Temmuz'un birinci yılında devletten yeni tasfiyeler geldi... OHAL kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve i..
2 Yeni KHK ile ihraç ve iadeler var
Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile bazı kamu görevlileri ihra..
Yarım milyon ülkücüyü temsil eden başkanın "hayır" demesi Bahçeli'yi korkuttu... Ülkücülerdeki "başkanlık" çatlağının kodları
Yarım milyon ülkücüyü temsil eden Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonunun Başkanı İsmail Koncuk’un, anayasa referandumunda “h..
İhraç edilen 28 bin öğretmenin tam listesi
İsim isim, okul okul, şehir şehir... Kamudan atılan öğretmenlerin tam listesi...
Terörün vurduğu Diyarbakır'da Öz Ağaç-İş Sendikası işçileri unutmadı
HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Öz Ağaç-İş Sendikasınca yürütülen proje kapsamında Diyarbakır’da, işçilere iş sağlığı ve g..
ASSAM: Yeni anayasadan laiklik çıkarılmalı, devletin dini İslam'dır eklenmeli
Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 'laiklik' konusundaki çıkışın..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI