Bugun...

"yeni" İLE İLGİLİ HABERLER

Yeni parti kulislerinde VARAN 2… İŞTE TESCİL EDİLEN O İSİM VE BELGESİ
Türkiye sabahtan bu yana yenibirparti.org adıyla bir domain alınıp site açıldığını ve bu sitenin Abdullah Gül ve Ahmet ..
Yeni parti kulislerinde VARAN 1… İSMİ TESCİL EDİLDİ BİLE
Türkiye Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partiyi ve alınan bir domain ile açılan siteyi konuşadursun ww..
Yeni KHK ile 7 bin 395 kişi kamudan ihraç edildi
15 Temmuz'un birinci yılında devletten yeni tasfiyeler geldi... OHAL kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve i..
2 Yeni KHK ile ihraç ve iadeler var
Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile bazı kamu görevlileri ihra..
Yeni sistemi şeytanlaştırmak...Neyi kötü? Neresi kötü? Niye kötü?
TBMM'de kavga ve arbedelerin gölgesinde devam eden darbe anayasası ve sistem değişikliğinin görüşmelerinde, bilen de bil..
Yeni KHK ile ihraç edilen kamu görevlileri
Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında çıkarılan 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmündeki Kararnameler (KHK), Resmi Gazete'de yayıml..
Görev Binali Yıldırım'da... Yeni hükümet salı günü açıklanacak
Binali Yıldırım'ın genel başkan seçilmesinin ardından gözler yeni hükümette. Davutoğlu, 18.06'da 3 nolu protokol kapısın..
Medyada Davutoğlu depremi! 'Hoca'ya destek veren o gazete kapanıyor
Siyasetteki deprem, medyayı da vurdu! Ahmet Davutoğlu destekçisi olarak bilinen işadamı ve avukat Mansur Topçuoğlu’nun m..
Erdoğan, Başbakanlığı da uhdesine alıyor! AK Parti'de sonun başlangıcı mı?
Kongre kararı alan AK Parti cadı kazanına döndü. Erdoğan'ın amacı ne, yaptığı doğru mu? Yoksa bu durum AK Parti'de sonun..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI