• Haberler
  • Hayat
  • Sivrihisar Hava Gösterileri'nin en özel konukları Keçiören'den

Sivrihisar Hava Gösterileri'nin en özel konukları Keçiören'den

Keçiören Belediyesi Engelli Danışma Merkezi bünyesindeki engelli bireyler, Eskişehir Sivrihisar'da 7'ncisi düzenlenen 'Sivrihisar Hava Gösterileri 2022'ye katılım sağladı.

  • 229

Keçiören Belediyesi Engelli Danışma Merkezi bünyesindeki engelli bireyler, Eskişehir Sivrihisar’da 7’ncisi düzenlenen ‘Sivrihisar Hava Gösterileri 2022’ye katılım sağladı.

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen gezide engelli bireyler, halka açık uçuş gösterilerinin keyfini doyasıya çıkardı. Yerli ve yabancı pilotlar tarafından birbirinden renkli uçuşların gerçekleştirildiği hava gösterilerinde, uçağın kanadında yürüyen akrobat Danielle Del Buono’nun gösterisi, engelli bireylere adrenalin dolu anlar yaşattı. Engelliler ayrıca SOLOTÜRK, HÜRKUŞ, Türk Silahlı Kuvvetleri ‘Deli Anlılar’ paraşüt ekibi gibi profesyonel uçuş takımlarının gösterilerini de izleme fırsatı buldu. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok da Sivrihisar Hava Gösterileri’nde keyifli bir gün geçiren engelli bireyler için yeni gezi, sosyal ve kültürel etkinlik düzenlemeye devam edeceklerini kaydetti.

Bakmadan Geçme