Ufuk Turhan

İç savaş nasıl çıkarılır?

Ufuk Turhan

  • 2439

İç savaşın çıkarılması planları yapılan ülkelerde başvurulan en etkili yöntem insanlar arasında korkunç bir nefreti ve ayrıştırmayı körükledikten ve toplumu kamplara böldükten sonra insanların üzerine boca edilen kimyasal maddelerin bir anda kesilmesi!!

 

Okuyanlar arasında doktorlar varsa yukarıdaki cümlelerin önemini anında kavramışlardır diye düşünüyorum.

 

Uçak yakıtlarına katılan Lityumun dışında onlarca psikolojik ilaç türü kullanılıyor bu ilaçlar hava su ve yiyecek yoluyla topluma yükleniyor.

 

Kullanılan ilaç türleri insanlar üzerinde bağımlılık yapıyor katkı maddeleri ve sulara karıştırılan kimyasallarla bu dahada etkin hale getiriliyor. İç savaşın çıkarılması düşünülen ülkelerde sürekli topluma yüklenen bu kimyasal kokteyller bir anda kesiliyor Anti depresan ve sakinleştirici kullanan insanlar bilir ilaçları bir anda doktor kontrolü dışında bırakmanız durumunda yani yavaş yavaş kontrollü bir şekilde değilde aniden kestiğiniz zaman serseri bir mayın yada her an patlamaya hazır bir bomba haline gelirsiniz . Bu psikolojideki insanları savaştırmak dünyanın en kolay şeyidir.

 

Zaten birbirine karşı öfke ve nefretle bakan toplumun değisik kesimleri çıldırmış gibi birbini boğazlamaya başlar.

 

Bu söylenenlere ışığında iç savaşın çıktığı ülkeleri dikkatle incelersek olayın vehameti çok daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum. Kesinlikle iç savaşın çıkmasının imkansız gibi göründüğü ülkelerde insanların gözünü kırpmadan birbirini boğazlamasının ana nedeni bu değilse nedir sizce?  Hatırlarsanız Arap Baharı yaşanmadan önce sessiz  sedasız görünen ülkelerde bir anda iç savaşlar ardı ardına patlak vermeye başlamıştı. Zaten uyuyan istihbarat ve terör hücreleri bulundurulan silah deposuna çevrilerek önceden hazırlık yapılan ülkelerde kan gövdeyi götürdü.

 

Verdiğim bilgiler ışığında ülkemizinde bu korkunç planın içine adım adım çekildiğini görüyoruz. Toplum kin ve nefret söylemleri ile ayrıştırılmıştır. Hatta bazı bölgelerde ilaç kesme denemeleri yapıldığı şüphe götürmez bir gerçektir. Ülkeyi yönetenler Türk insanı sinirleri alınmış gibi bir vehim içine düşmemelerinde büyük yarar vardır zira global çeteler bu psikolojik ilaçları spreylenmeyi bıraktığı an çok uysal sandığınız o insanlar patlamaya hazır birer bomba haline gelebilir!

 

Aklı başında herkesin özellikle yöneticilerin insanları inanç yada ideolojik görüşlerinden düşüncelerinden dolayı ayrıştırmaması bu yüzden milli güvenliğimiz açısından çok büyük önem arz etmektedir.Yukarıda yazılan cümleleri ülke yönetiminde söz sahibi olan insanların bir kaç kez okuyup üzerinde ciddi bir şekilde düşünmelerinde yarar var.

 

Zira global çetenin faaliyetlerini kendi yararları doğrultusunda kullandıkları gibi bir vehme kapılmış olabilirler!!

 

Yazarın Diğer Yazıları